Kas sa teadsid, et RAHU ja RAHA vahel on seos?

Mida sügavam on rahu sinu sees, seda rohkem suudad teenida raha.

1. Lend hetkel väljamüüdud! Uues vormis uus lend algab septembris.

Hetkel ainult Eesti keeles!

Kujuta ette, kui sa ei ole iseendaga konfliktis ja sa ei võrdle end teistega ehk sa tead, kes sa oled.

Sa tead oma sünnipäraseid andeid ja talente, sa tead kuhu sa liigud ehk enda õiget suunda.

Sa tead enda unikaalset viisi raha teenimiseks, sinu töö on tulemuslik ja nauditav ning see on viimas sind oma elu peamise ülesandeni

Selleks, et mõista ennast, kui ka teisi inimesi, ei ole sul vaja õppida psühholoogiat ega arstiteadust.

Sul peab olema murdumatu tahe, huvi ning piisavalt julgust. Sest avades Pandora laeka ja tunnistades endale teemadel, mis sind kurvaks ja energiast tühjaks teevad, ei ole lihtne. 

 

Üks tähtis asjaolu on veel, millele ma pööran sinu tähelepanu – sinu DNA teeb sind unikaalseks ja kordumatuks ning Human Design näitab sulle seda.

Me kõik teame, et DNA elusorganismides säilitab pärilikku informatsiooni. Nagu ka Human Design, mis pole juhuslik, vaid sümmeetriliselt identne sinu DNA koodile.

Koolitusel me kindlasti räägime sellest lähemalt.

Sa oled ilmselt minu elulooga juba tuttav – minu elu oli ohus. Ja ma ei näinud väljapääsu sellest nõiaringist ning valida oli paraku kahe asja vahel: surm või elu. Seda sõna otseses mõttes. Ma valisin elu. See oli ebamugav. Kuid… 

Kas oled kuulnud, et tehes ebamugavaid otsuseid, saad vastu mugavusi. Kui jätkad mugavustega, siis elu pakub sulle ebamugavusi. 

Nagu murede tekkel kombeks on, pöördusin ka mina aastaid tagasi esialgu arstide ja psühholoogide poole. Sõin traditsiooniliselt antidepressante ja käisin vestlemas psühholoogidega. Nende toimel sai vaigistatud kõik meeled ja tunded ning ma lihtsalt eksisteerisin. Kuid hinges olev valu ja raskus ei kadunud kuhugi ning ajapikku küsisin endalt: peab ju olema midagi, mis päriselt saaks mind aidata.

Ma õppisin kõike: hüpnoos, taro, astroloogia, numeroloogia, reiki II astet, jooga, kristallid, suled, retriidid, kuid midagi oli puudu. Tegin mitmeid diplome, nii Eestis, kui välismaal. Ühel õhtul olin ma juhuslikult või mitte juhuslikult seal, kus tutvustati Human Design-i.

Ma polnud midagi nii huvitavat oma kogemuste-rikka elu jooksul veel kohanud. Süsteem on ülimalt unikaalne ja loogiline, mis ühtlasi toetab sinu ratsionaalset mõtlemist. 

Human Design algab bodygraph-st, kus õpid enda graafilist keha-kaarti lugema. Tutvudes mõistad, kuidas sinu unikaalne energia ehk aura ilmutab ennast maailma ning millist mõju avaldab ümbritsevatele inimestele. 

Human Design lahkab sinu, kui unikaalset indiviidi igast küljest. Tänu sellele sain teada, milliseid teadmisi üldse vajan oma ellu. Tohutu ajaressursi kokkuhoid. Süsteem ei mõjuta sinu tundeid ega loo illusioone. 

Oma keha-kaardi lähteandmeid mõistes tundub isegi kõige hallim päev sulle lihtsa ja mõnusana. Selles peitubki õnn – sinu stabiilses oskuses ennast heas tundes igapäevaselt saata. 

See ei tähenda, et mured ja probleemid lõpevad – ära usu neid, kes seda sulle lubavad. Muutub sinu reaktsioon probleemidele. Need samad mured ja probleemid enam ei mõjuta sinu maailma, sest sa tead, mida pead tegema.

Ühine meie kursusega ja ma näitan sulle teed tõelise ja unikaalse iseendani.

Oluline on, et Sa teaks, et iseenda tundma õppimine on parim relv edukaks eluks. Mida paremini sa iseennast tunned, seda lihtsam on teha elu toimivaks, et kõik sind ümbritsev pakuks sulle teistmoodi arenguvõimalusi. 

Kui sa tunned, et tahad juhtida oma elu ja olla oma ehtsa minaga teistele nauditavaks eeskujuks, siis minu loodud kursus annab sulle vajalikud eeldused. 

Selle kursuse eesmärgiks on toetada sinu tähtsamaid printsiipe: Mina-pilt, Suhted ja Raha. Luues kindlat vundamenti iseendas, saad teha valikuid kõikides valdkondades nii, et „maja“ keset eluteed kokku ei variseks. 

Saad ka praktilisi oskusi iseenda arengu planeerimisel, mis annaks sulle spetsiifilisi teadmisi iseenda eesmärgistamisel ja karjääri teekonna loomisel, säilitades oma stabiilset psüühilist seisundit.

Sa õpid kasutama ka kõiki neid teadmisi, mida oled oma elu jooksul teada saanud, aju arhiivi talletanud ning kasutamata jätnud. Neid varjatud seoseid  kasutamata teadmiste ja talentide vahel on läbi Human Design-i avastatud metsikult palju.

See on see elu, mida ma täna elan. Kui ma peaksin tegema valiku, mida ma elus tohin endale jätta, siis kindlasti see oleks Human Design teadmine. 

Nõustamistel osalenute tagasiside:

“Diana süsteemsed ja põhjalikud tõlgendused minu Human Design-i kohta aitasid mõista mitmeid enda mustreid ja seaduspärasid mu elus. Olles erinevate sääraste inimese kaardistustega kokku puutunud, siis Human Design on üks ratsionaalse inimese jaoks väga mõnusalt arusaadav süsteem ilma et peaks teadma kõike tsakratest, astroloogiast, numeroloogiast. Isegi kui neisse teemadesse puudub täielik usk, siis väga mitmed seaduspärasused ja mustrid said selgemaks!”

Ivar Raav

Juhtimiskoolitaja, mentor ja konsultant

“Human Design konsultandina on Diana unikaalne. Ta viib end sügavuti kurssi; suudab lihtsalt ja haaravalt selgitada olulisi momente – nii seda, mis puudutab elueesmärke, suhteid, triggereid, teiste vs enda pärast asjade tegemist ja elamist kuni toitumiseni välja; ning kuidas ja mida muuta ja miks môned asjad ei pruugi toimida. Mulle meeldib, et Diana pakub nii individuaalset kui paaridele môeldud konsultatsioone ning olen tellinud temalt ka koostööpartneritega sobivuse analüüse. Human disaini konsultatsioon on nagu sünnikaardi süviti analoog. Soovitan proovida neil, kes tegelevad eneseanalüüsiga ja tahaks veidi abi (või siis suisa võlupendlit) muutuste kavandamisel.”

Ilona Nurmela

Advokaat, kirjanik, koolitaja

“Human Design aitas mul aru saada enda loomupärastest tugevustest ning seeläbi mõista oma tõelist potentsiaali selgemalt. Olen soovitanud Dianat mitmete oma sõpradele, kuna iga inimene peaks neid asju enda kohta teadma.”

Sven Nuum

Nullist turunduskooli ja Boost Yourselfi kaasasutaja

“Vestlus Dianaga avas meie jaoks täiesti uue maailma. Kui siiani pidasin Human Designi mingisuguseks New Age astronoomiaks, siis tänu Dianale mõistsin selle teaduse sügavust ja sisu. See on aidanud meil naisega jaotada rollid suhtes nii, et kumbki ei tee teineteisele liiga ning austame rohkem nii enda kui kallima piire. See teadus on tänapäevases maailmas eriti tähtsal kohal, et mitte põhjustada segadust ja turbulentsi tegutsedes vastuvoolu. Tänu Human Designile on võimalik kergelt ja selgelt ära tunda oma elutee ja hoida õiget suunda. Dianal on oskus ja võime teha see õpetus arusaadavaks ja huvitavaks igale huvilisele.”

Igor ja Bella

Terapeudid ja tantraõpetajad, www.learn2touch.com

igorjabella

“Nauditav on vaadata, kui inimene teeb seda, mis sobib tema andega. On selgelt näha, et annad Human Design-le oma absoluutse parima. Tänan Sind, Diana.”

Siim Soots

Uusmaa kinnisvaramaakler

“Human Design on minu esimene soovitus kõigile, kes sooviksid ennast näha sellisena, millised nad tegelikult on. Saada teada,kuidas asjad nende jaoks kõige paremini toimivad, avastada oma potentsiaal ning sellega tee oma enda parema tuleviku loomiseks.

Minu isiklik Human Design’i õppimise ja elamise kogemus on olnud tõeliselt põnev. Alates hetkest,kui hakkasin õpitut rakendama, mõistsin ennast ja teisi paremini, paranesid minu suhted ümbritsevaga ning minu ellu tekkisid uued elumuutvad võimalused. Diana oskus Human Design õpetust selgelt ja arusaadavalt tõlgendada on lihtsalt muljetavaldav.”

Allan Ainson

Ettevõtja

“Human Design on keeranud minu elus täiesti uue lehekülje. Esimest korda elus saan aru, kes ma TEGELIKULT olen, mõistan miks ma olen nii tundnud või käitunud. See on andnud täiesti uue hingamise minu suhtele ja suhetele lastega. Mõistan oma partnerit ja oma lapsi. Saan toetada oma lapsi täiesti uuel moel.”

Jaanika Tuisk

Holistiline terapeut, 6 lapse ema

“Diana ilmus minu ellu, sest seda oli vaja ja kui ta on mingil põhjusel saabunud ka sinu ellu, siis on see üks ilus kingitus. Diana on energia ja armastusega väestatud naine ning imeliselt helge hing, kelle tarkus ulatab sulle võtmeid selgusesse.”

Sven Kalle

Hambaarst

Siin on mõned populaarsemad küsimused ja vastused seoses Human Design-ga:

Human Designi abil saad paremini mõista oma isikupära, tugevusi ja nõrkusi ning saada selgust oma elu eesmärkides. See aitab inimestel teha teadlikumaid otsuseid, olla autentne ja elada oma elu täisväärtuslikumalt. Selle efektiivsus sõltub inimese avatusest ja valmisolekust muutusteks.

Human Designi analüüs on sageli subjektiivne ja sõltub analüütiku interpretatsioonist ja võimest süsteemi mõista, õigesti tõlgendada ning  rakendamisel pakkuda abi. Süsteemiga tutvudes, tekib usaldus momentaalselt.

Human Design võib olla abiks nii karjääri- kui suhtenõustamisel. Siiski on tähtis, et kogu mahukas süsteem oleks kõigepealt just endale läbi mõtestatud ja selge. Seda saad selgeks koos minuga.

Human Designi analüüs sõltub inimese sünnikaardist ja andmete täpsusest. Seega on ülimalt tähtis, et esitatud sünniaegne informatsioon oleks korrektne.

Human Design ei ole ennustamisvahend, vaid pigem tööriist, mis aitab inimestel paremini mõista oma isikupära ja eluteed. Süsteem põhineb mineviku ja oleviku analüüsil, seega ei ole see mõeldud tuleviku ennustamiseks. Aga selle mõistmine ja kasutamine muudab sinu tuleviku pöördumatult.

Kursus "Rahu on Raha & Raha on Rahu"

Olen pannud sinu jaoks kokku täiusliku kursuse, mis viib sind teekonnale iseenda avastamise, harmooniliste suhete loomise ning eduka karjääri saavutamiseni Human Design meetodil.

Astu koos meiega enesearengu teekonnale ning avasta oma täielik potentsiaal!

“Rahu on Raha & Raha on Rahu” kursuse teine lend algab juba septembris.

Ostes kursuse enne 25.07 on hinnaks kõigest 490 eurot 290 eurot!

Liitudes kursusega enne 25.07 saad lisaks boonusena lennu lõpus tasuta tunniajalise nõustamise kontoris või veebi teel!

1. moodul "TEEKOND ISEENDANI"

Peale kursuse läbimist mõistad:

teekond-iseendani-2
suhted

2. moodul "Teekond Harmooniliste Suheteni”

Peale kursuse läbimist mõistad:

suhted

3. moodul “Teekond Eduka Karjäärini”

Peale kursuse läbimist mõistad:

pexels-sora-shimazaki-5668842

Korduma kippuvad küsimused seoses kursusega:

Kui oled kogu kursuse läbinud, siis saame personaalse nõustamise osas sulle sobiva aja ja koha kokku leppida.

Kindlasti on oluline, et kirjutaksid mulle uuselutee@gmail.com sobiva koha (kas virtuaalruum või kontor), kuupäeva ja kellaaja.

Kursus on mõeldud kõigile, kes tahavad saada iseenda parimaks versiooniks ja on valmis enda terviklikku arengusse panustama. Vanused, sood ja staatused ei mängi rolli ehk oodatud on kõik, kes armastavad enda kallal töötamist ja soovivad mõista oma “aarete-kaarti”. 

Kursuse väärtus jääb 600-1000 euro vahele. Kursus on üles ehitatud toetudes sinu vajadustele, mida olen aasta jooksul klientide tagasiside põhjal üles ehitanud. 

Mõistan, kui sinu jaoks esialgu tundmatul teemal kursuse eest maksmine tundub hirmutav, et kas võib ikka olla sulle sobiv. Seega kui läbid esimese koolituspäeva ja tekib tunne, et see teema ei ole sulle, siis olen võimaldanud kõigile alates ostuhetkest 28 päevase raha tagasi garantii.

Kui sul tekib ajalisi raskusi või keerukusi kõikidel koolituspäevadel osalemisega, siis ära muretse – kõik päevad on järele vaadatavad. Salvestan ja jagan kogu materjali, et teil oleks võimalikult mugav ja ajakohane. Salvestused lisan koolituspäeva möödudes nii kiiresti kui võimalik.

Kui Sa enda küsimusele ülalt vastust ei saanud, siis kirjuta mulle otse: uuselutee@gmail.com. Kõik küsimused on teretulnud!

“Mida tahab inimene? Ta tahab kuhugile jõuda.

Alguses ta seisab mäe otsas, ta näeb kuhu ta tahab minna ja hakkab minema.

Ta sammub mööda teed, ta läheb läbi metsa, trügib läbi märgade mätaste ja läbi vajuva soo, ta murrab läbi tiheda võsa ja läbi torkavate ohakate ja korraga peatub ja saab aru, et siht silmade eest kadunud.

Mida teeb inimene, kes on eksinud ja enam edasi minna ei mõista?

Ta läheb algusesse tagasi, sinna, kust ta tulema hakkas, sest seal on vastus sellele, et mida ta üldse otsis.”

A.H.Tammsaare; “Tõde ja Õigus“