KES olen MINA

TAHAD LÕPLIKULT MÕISTA ENNAST?
LIITU KURSUSEGA

Koolitus ja arendus Diana Sooväli juhendamisel unikaalse uue ajastu teadusmeetodi Human Design abil

Kas sa teadsid, et teadmine iseendast teeb sind enesekindlaks ja toob sinu ellu tasakaalu?

Kas sa tunned ennast?

Milles seisneb sinu unikaalsus? 

Milles sina saad edukaks, millist osa sinust vaja arendada ja mis on sinu suurim takistus?

Human Design on uueaja teadus ning sinu jaoks see on uus teadmine. Info, mida sa selle meetodi abil saad on pealtnäha keeruline, kuid väga detailne ja kordumatu. Selle abil sa saad vastuseid kõike kohta, mis sind iseenda juures huvitab ja mis tekitab segadust. See on väga kasulik info sinust ja teistest inimestest ning mina ütlen selle kohta tavaliselt nii:  see on sinu isiklik kasutusjuhend kehale ja kasutusjuhendid ongi keerulised aga vajalikud selleks, et asjad töötaksid korrektselt. 

Osa inimesi omastab uut informatsiooni koheselt ning seejärel kasutab seda. Teine osa inimesi peab kogema omal käel saadud teadmisi, et seda infot omastada ja sellest aru saada. Seda kõike on võimalik endale kinnitada Human Design abil, kuidas toimid just sina. Sa õpid end vaatlema lähtudes oma unikaalsusest: mida SINA tunned, mida SINA mõtled, miks SINA niiviisi käitud. Sealt juba järgmine samm muidugi, miks TEMA nii ütleb, teeb, mõtleb, käitub ja kas see vastaspool ongi selline.

Igasugune tegutsemine toob endaga kaasa mingeid tulemusi. Seal on miljon põhjust, miks mingi tulemus teatud ajahetkel meid rahuldab, mõne aja pärast aga juba mitte. Selleks, et lõpptulemus oleks korrektne ja protsess oleks nauditav, peab eelkõige õppida ennast tundma ja selleks vaja häid tööristu. Üks on kindel, sa ei saa muuta sind ümbritsevat maailma ja sündmusi, nad on olnud ja jäävad, muuta saad ainult enda reaktsiooni toimuvale.

Olen lugenud Human Designi paljudele înimestele, ning kuigi see on alati olnud minu klientide jaoks väga põnev kuulda endast palju ja saada kõiki vastuseid, siis minu jaoks on väga oluline, et sa võtaksid antud info kasutusele. Seega otsustasin personaalsete kohtumiste asemel õpetada sulle HD lugemist kergel ja arusaadaval moel. Ma õpetan sulle matemaatikat ja sa hakkad arvutama. Nii ka Human Design meetoodi kasutamisega. Loed oma kaarti ise ning ajapikku õpid lugema oma pereliikmeid, sõpru, töökaaslasi ja partnereid, mõistad ennast ja teisi. 

Kui sul on tunne, et sa kõhkled endas ja tahad tutvuda iseendaga või vajad kinnitust juba saadud teadmistele ning soovid panna neid teadmisi enda kasuks tööle, siis tule minu grupikursusele, mille olen spetsiaalselt sinu jaoks välja töötanud. 

Ma tahan aidata sul luua selgust Sinu minapildis ning tuua sinu ellu uut kogemust, kus oled eneseteadlik ja taipad, millist sünnipärast annet ja oskust sul on vaja arendada

Oskad kasutada oma potentsiaali ja lihvida oma talenti. 

Õpid mõistma sind ümbritsevaid inimesi ja nende mõju sulle.

Human Design (HD) meetodi abil annan sulle uusi teadmisi ja õpetan seda kasutama. 

Õpetan sulle kuidas neid uusi ja ka olemasolevaid teadmisi oma ellu rakendada ja panna neid enda kasuks tööle. Saad teada uusi võtteid, kuidas ennast vaadelda ja analüüsida märgatut. Koolitus on kombinatsioon individuaalsest lähenemisest grupi vormis. Koolitusel käsitlen järgmisi teemasid: kust tulevad sinu eesmärgid ja inspiratsioon ning kuidas seda juhtida, et vältida läbipõlemist, kust tuleb surve mõelda või ennast pidevalt arendada, kas selline tegevuse maht on sinu jaoks korrektne või selles seisneb tervise oht, kuidas töötab sinu mõtete analüüs, sinu kõne ja kommunikatsiooni oskus, mida teha sinu häälega, kas arendada või mitte, kes sa oled või olema pead või mis on sinu elusuund ja kuidas määrata oma väärtust, kuidas sina saavutad, tahtejõudu kasutad ja lubadusi annad, kuidas töötab sinu intuitsioon või kõhutunne, kust tuleb kurbus või depressioon, mida sa tunned ja miks sa nii tunned, kelle tunded need on, kas seda saab muuta ja kuidas ning ka seda, kus kohast tuleb surve tegutseda ja kuidas maandada stressi just sulle unikaalsel viisil. Need kõik asjaolud töötavad meis väga erineval moel. See kõik annab sulle rahu ja vaikust või esialgu vastupidi, sest nüüd jääb sinule valida, kas olla võlts või ehe.

Human Design meetodi abil aitan sul luua oma ellu just sulle sobiva viisi tegutsemiseks ja aitan sul aru saada kuidas jõuda samm-sammult iseendani. Saad koolituselt kaasa sulle sobiva otsustamise ja tegutsemise valemi, mis on sinu tervisega kooskõlas.

Lihtsalt kujuta ette, kui sa ei ole iseendaga konfliktis ja sa mõistad ennast ja teisi, sind ümbritsevaid inimesi.

Sa tead oma sünnipäraseid andeid ja talente, sa tead, kuhu sa liigud ehk elu õiget suunda.

Sinu tegevus on tulemuslik ja sa naudid seda ning see viib sind oma elu peamise ülesandeni.

Lihtsalt kujuta ette, kui sa ei ole iseendaga konfliktis ja sa mõistad ennast ja teisi, sind ümbritsevaid inimesi.

Sa tead oma sünnipäraseid andeid ja talente, sa tead, kuhu sa liigud ehk elu õiget suunda.

Sinu tegevus on tulemuslik ja sa naudid seda ning see viib sind oma elu peamise ülesandeni.

Ühine meie kursusega ja me näitame sulle teed tõelise ja unikaalse iseendani, kes oskab oma ideid ellu viia

Oluline on, et Sa teaks, et iseenda tundma õppimine on parim relv edukaks eluks. Juba Socrates ütles “Temet nosce” – tea iseennast. Mida paremini sa end tunned, seda lihtsam on teha elu toimivaks, et kõik sind ümbritsev pakuks sulle teistmoodi arenguvõimalusi.

Selle kursuse eesmärgiks on toetada sinu tähtsamaid printsiipe: Mina-pilt ja korrektne tegutsemine

Treeningu põhieesmärgid ja väljundid:

Oskad iseenda arengut planeerida nii elus kui äris, säilitades selle juures oma vaimse tasakaalu.

Sa õpid kasutama ka kõiki neid teadmisi, mida oled oma elu jooksul enda, inimeste ja maailma kohta teada saanud, aju arhiivi talletanud ning kasutamata jätnud. 

Lisame sind minu sotsiaalmeedia kinnisesse gruppi, kus saad endale uusi sõpru ja mõttekaaslasi. Saate alati jagada omavahel edulugusid ja küsida pakilisi küsimusi. Selles grupis jagame kursuse läbinutele järjepidevalt uut infot ja pakume ka tuge, kuidas mingis etapis edasi liikuda, kui seda vajama peaksid.

kursuse hinnakS  250 eurot!

Nõustamistel osalenute tagasiside:

“Diana süsteemsed ja põhjalikud tõlgendused minu Human Design-i kohta aitasid mõista mitmeid enda mustreid ja seaduspärasid mu elus. Olles erinevate sääraste inimese kaardistustega kokku puutunud, siis Human Design on üks ratsionaalse inimese jaoks väga mõnusalt arusaadav süsteem ilma et peaks teadma kõike tsakratest, astroloogiast, numeroloogiast. Isegi kui neisse teemadesse puudub täielik usk, siis väga mitmed seaduspärasused ja mustrid said selgemaks!”

Ivar Raav

Juhtimiskoolitaja, mentor ja konsultant

“Human Design konsultandina on Diana unikaalne. Ta viib end sügavuti kurssi; suudab lihtsalt ja haaravalt selgitada olulisi momente – nii seda, mis puudutab elueesmärke, suhteid, triggereid, teiste vs enda pärast asjade tegemist ja elamist kuni toitumiseni välja; ning kuidas ja mida muuta ja miks môned asjad ei pruugi toimida. Mulle meeldib, et Diana pakub nii individuaalset kui paaridele môeldud konsultatsioone ning olen tellinud temalt ka koostööpartneritega sobivuse analüüse. Human disaini konsultatsioon on nagu sünnikaardi süviti analoog. Soovitan proovida neil, kes tegelevad eneseanalüüsiga ja tahaks veidi abi (või siis suisa võlupendlit) muutuste kavandamisel.”

Ilona Nurmela

Advokaat, kirjanik, koolitaja

“Human Design aitas mul aru saada enda loomupärastest tugevustest ning seeläbi mõista oma tõelist potentsiaali selgemalt. Olen soovitanud Dianat mitmete oma sõpradele, kuna iga inimene peaks neid asju enda kohta teadma.”

Sven Nuum

Nullist turunduskooli ja Boost Yourselfi kaasasutaja

“Vestlus Dianaga avas meie jaoks täiesti uue maailma. Kui siiani pidasin Human Designi mingisuguseks New Age astronoomiaks, siis tänu Dianale mõistsin selle teaduse sügavust ja sisu. See on aidanud meil naisega jaotada rollid suhtes nii, et kumbki ei tee teineteisele liiga ning austame rohkem nii enda kui kallima piire. See teadus on tänapäevases maailmas eriti tähtsal kohal, et mitte põhjustada segadust ja turbulentsi tegutsedes vastuvoolu. Tänu Human Designile on võimalik kergelt ja selgelt ära tunda oma elutee ja hoida õiget suunda. Dianal on oskus ja võime teha see õpetus arusaadavaks ja huvitavaks igale huvilisele.”

Igor ja Bella

Terapeudid ja tantraõpetajad, www.learn2touch.com

igorjabella

“Nauditav on vaadata, kui inimene teeb seda, mis sobib tema andega. On selgelt näha, et annad Human Design-le oma absoluutse parima. Tänan Sind, Diana.”

Siim Soots

Uusmaa kinnisvaramaakler

“Human Design on minu esimene soovitus kõigile, kes sooviksid ennast näha sellisena, millised nad tegelikult on. Saada teada,kuidas asjad nende jaoks kõige paremini toimivad, avastada oma potentsiaal ning sellega tee oma enda parema tuleviku loomiseks.

Minu isiklik Human Design’i õppimise ja elamise kogemus on olnud tõeliselt põnev. Alates hetkest,kui hakkasin õpitut rakendama, mõistsin ennast ja teisi paremini, paranesid minu suhted ümbritsevaga ning minu ellu tekkisid uued elumuutvad võimalused. Diana oskus Human Design õpetust selgelt ja arusaadavalt tõlgendada on lihtsalt muljetavaldav.”

Allan Ainson

Ettevõtja

“Human Design on keeranud minu elus täiesti uue lehekülje. Esimest korda elus saan aru, kes ma TEGELIKULT olen, mõistan miks ma olen nii tundnud või käitunud. See on andnud täiesti uue hingamise minu suhtele ja suhetele lastega. Mõistan oma partnerit ja oma lapsi. Saan toetada oma lapsi täiesti uuel moel.”

Jaanika Tuisk

Holistiline terapeut, 6 lapse ema

“Diana ilmus minu ellu, sest seda oli vaja ja kui ta on mingil põhjusel saabunud ka sinu ellu, siis on see üks ilus kingitus. Diana on energia ja armastusega väestatud naine ning imeliselt helge hing, kelle tarkus ulatab sulle võtmeid selgusesse.”

Sven Kalle

Hambaarst

kursuse hinnaks kõigest  250 eurot!

Siin on mõned populaarsemad küsimused ja vastused seoses Human Design-iga:

Human Designi abil saad paremini mõista oma isikupära, tugevusi ja nõrkusi ning saada selgust oma elu eesmärkides. See aitab inimestel teha teadlikumaid otsuseid, olla autentne ja elada oma elu täisväärtuslikumalt. Selle efektiivsus sõltub inimese avatusest ja valmisolekust muutusteks.

Human Designi analüüs on sageli subjektiivne ja sõltub analüütiku interpretatsioonist ja võimest süsteemi mõista, õigesti tõlgendada ning  rakendamisel pakkuda abi. Süsteemiga tutvudes, tekib usaldus momentaalselt.

Human Design võib olla abiks nii karjääri- kui suhtenõustamisel. Siiski on tähtis, et kogu mahukas süsteem oleks kõigepealt just endale läbi mõtestatud ja selge. Seda saad selgeks koos minuga.

Human Designi analüüs sõltub inimese sünnikaardist ja andmete täpsusest. Seega on ülimalt tähtis, et esitatud sünniaegne informatsioon oleks korrektne.

Human Design ei ole ennustamisvahend, vaid pigem tööriist, mis aitab inimestel paremini mõista oma isikupära ja eluteed. Süsteem põhineb mineviku ja oleviku analüüsil, seega ei ole see mõeldud tuleviku ennustamiseks. Aga selle mõistmine ja kasutamine muudab sinu tuleviku pöördumatult.

Kui Sa enda küsimusele ülalt vastust ei saanud, siis kirjuta mulle otse: uuselutee@gmail.com. Kõik küsimused on teretulnud!

Paari sõnaga Human Designist

Süsteem on ülimalt unikaalne ja loogiline, mis ühtlasi toetab sinu ratsionaalset mõtlemist. Human Design algab bodygraph-st, kus õpid enda graafilist keha-kaarti lugema. Human Design lahkab sinu, kui unikaalset indiviidi igast küljest. Tänu sellele saad teada, milliseid teadmisi üldse vajad oma ellu. Tohutu aja- ja raharessursi kokkuhoid. Süsteem ei mõjuta sinu tundeid ega loo illusioone. 

Sa õpid elama igapäevaselt heas tundes ja see ei tähenda, et mured ja probleemid lõppevad – ära usu neid, kes seda sulle lubavad. Muutub sinu reaktsioon probleemidele. Need samad mured ja probleemid enam ei mõjuta sinu maailma, sest sa tead, mida pead tegema ja milleks sa siin oled.

“Mida tahab inimene? Ta tahab kuhugile jõuda.

Alguses ta seisab mäe otsas, ta näeb kuhu ta tahab minna ja hakkab minema.

Ta sammub mööda teed, ta läheb läbi metsa, trügib läbi märgade mätaste ja läbi vajuva soo, ta murrab läbi tiheda võsa ja läbi torkavate ohakate ja korraga peatub ja saab aru, et siht silmade eest kadunud.

Mida teeb inimene, kes on eksinud ja enam edasi minna ei mõista?

Ta läheb algusesse tagasi, sinna, kust ta tulema hakkas, sest seal on vastus sellele, et mida ta üldse otsis.”

A.H.Tammsaare; “Tõde ja Õigus“